LKS Orzeł Czemierniki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Klasa Okręgowa » Biała Podlaska
1. Orzeł II Czemierniki 0 bz
2. Olimpia Jabłoń 0 bz
3. Lutnia II Piszczac 0 bz
4. Unia II Żabików 0 bz
5. Huragan II Międzyrzec 0 bz

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 112, wczoraj: 101
ogółem: 929 204

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Liga Halowa 2019
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

Aktualności

Kolejka nr 3

  • autor: czemierniki, 2020-01-26 22:14

 


Wyniki spotkań z dnia 26.01.2020 r.

         W trzeci weekend Ligi Halowej w Czemiernikach doszło do ciekawej konfrontacji drużyn, w której Orzeł przegrywa swój pierwszy mecz w lidze z Juniorami 1- 2, ale nadal utrzymuje fotel lidera. W kolejnym meczu Juniorzy remisują z Mocarzami 1 – 1 i awansują na drugie miejsce w tabeli. Miejsce na podium traci Family Team po przegranym meczu z Orłem 2 – 5. Na najniższym stopniu podium znajduje się zespół Koledzy dzięki zdobytemu kompletowi punktów w tej kolejce i lepszemu bilansowi bramkowemu. W klasyfikacji króla strzelców prowadzi Marek Sobieszek (Mocarze)  z dorobkiem 12 goli.

Wyniki spotkań z dnia 26.01.2020 r. :

Lp

Nazwa drużyn

Wyniki

1.

Lichty Squad – Family Team

1 – 3

2.

Orzeł  – Juniorzy

1 – 2

3.

Lichty Squad – Koledzy

2 – 5

4.

   Family Team -  Orzeł

2 – 5

5.

Wierzchowiny – Niewęgłosz

1 – 2

6.

Juniorzy – Mocarze

1 – 1

7.

Koledzy – Niewęgłosz

5 – 0

8.

Mocarze – Wierzchowiny

7 – 1

 

Tabela:

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Gole

1

Orzeł

15

21 – 9

2

Juniorzy

13

24 – 10

3

Koledzy

12

27 – 14

4

Family Team

12

25 – 18

5

Mocarze

10

25 – 14

6

Niewęgłosz

6

11 – 23

7

Wierzchowiny

3

7 – 32

8

Lichty Squad

0

6 – 26


* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje korzystniejszy bilans bramkowy 

 

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli

Nazwisko i imię

12

Sobieszek Marek,

11

Mirosław Dariusz,

10

Świć Jacek,

9

Dobosz Kacper , Krajanowski Krystian,

7

Warsz Damian, 

6

Żuk Wojciech,

5

Chudek Bartosz,

4

Cholewa Piotr, Szczygielski Konrad, Waszczuk Tomasz,

3

Dąbrowski Przemysław, Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław,  Baryła Mateusz, Kazubek Krystian, Steć Wojciech, Dobosz Konrad,

2

Zdziennicki Mateusz, Niewęgłowski Karol, Cholewa Cezary, Król Maciej, Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam,

1

Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Bożyk Maciej, Dąbrowski Krystian, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Warpas Paweł, Leszcz Gabriel, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Sobieszek Damian, Delązek Mikołaj, Krzeczkowski Marcin, Borysiuk Jacek, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol,

2

 bramka samobójcza

Kolejka Nr 4 – dnia 02.02.2020 r.

Lp

Nazwa drużyn

Godziny meczów

1.

Koledzy – Mocarze

1100

2.

Orzeł – Lichty Squad

1130

3.

Family Team – Koledzy

1200

4.

Lichty Squad   -  Mocarze

1230

5.

Orzeł – Niewęgłosz

1300

6.

Family Team – Wierzchowiny

1330


Mecze Juniorzy – Niewęgłosz i Juniorzy – Wierzchowiny zostają przełożone na inny termin
z powodu uczestnictwa drużyny Juniorów w turnieju organizowanym przez BOZPN.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [57]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
Unia II Żabików Huragan II Międzyrzec

Ostatnie spotkanie

Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
2020-08-23, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Odtwarzacz