LKS Orzeł Czemierniki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Klasa Okręgowa » Biała Podlaska
1. Orzeł II Czemierniki 0 bz
2. Olimpia Jabłoń 0 bz
3. Lutnia II Piszczac 0 bz
4. Unia II Żabików 0 bz
5. Huragan II Międzyrzec 0 bz

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 21, wczoraj: 135
ogółem: 966 717

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Liga Halowa 2019
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

Aktualności

Wyniki Kolejka nr 4

  • autor: czemierniki, 2020-02-02 20:51



Wyniki meczów Ligi Halowej z dnia 02.02.2020

Kolejka Nr 4 – dnia 02.02.2020 r.

Lp

Nazwa drużyn

Wyniki

1.

Koledzy – Mocarze

6 – 1

2.

Orzeł – Lichty Squad

7 – 1

3.

Family Team – Koledzy

0 – 0

4.

Lichty Squad   -  Mocarze

4 – 3

5.

Orzeł – Niewęgłosz

4 – 0

6.

Family Team – Wierzchowiny

7 – 0

 

Tabela:

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Gole

1

Orzeł

21

32 – 10

2

Koledzy

16

33 – 15

3

Family Team

16

32 – 18

4

Juniorzy

13

24 – 10

5

Mocarze

10

29 – 24

6

Niewęgłosz

6

11 – 27

7

Wierzchowiny

3

7 – 39

8

Lichty Squad

3

11 – 36


* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje wynik bezpośredniego spotkania

Mecze Juniorzy – Niewęgłosz i Juniorzy – Wierzchowiny zostają przełożone na inny termin
z powodu uczestnictwa drużyny Juniorów w turnieju organizowanym przez BOZPN.

 

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli

Nazwisko i imię

14

Sobieszek Marek,

13

Mirosław Dariusz,

12

Żuk Wojciech,

11

Świć Jacek, Krajanowski Krystian,

9

Dobosz Kacper ,

7

Warsz Damian, 

5

Chudek Bartosz,

4

Cholewa Piotr, Szczygielski Konrad, Waszczuk Tomasz, Niewęgłowski Karol, Dąbrowski Przemysław, Dobosz Konrad,

3

Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław,  Baryła Mateusz, Kazubek Krystian, Steć Wojciech, Cholewa Waldemar, Góralski Piotr,

2

Zdziennicki Mateusz, Cholewa Cezary, Król Maciej, Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam, Sosnowski Leszek, Sobieszek Damian, Bożyk Maciej,

1

Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Dąbrowski Krystian, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Warpas Paweł, Leszcz Gabriel, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Delązek Mikołaj, Krzeczkowski Marcin, Borysiuk Jacek, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol, Zarzecki Mateusz, Łukaszuk Norbert, Krzeczkowski Kacper, Tokarzewski Dominik, Zabielski Łukasz,

3

 bramka samobójcza

 

Kolejka Nr 5 – dnia 09.02.2020 r.

UWAGA Z POWODÓW OSOBISTYCH JUTRZEJSZE ZAWODY ROZPOCZYNAMY GODZINĘ PÓŹNIEJ ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Lp

Nazwa drużyn

Wyniki

1.

Juniorzy – Wierzchowiny

1200

2.

Orzeł – Koledzy

1230

3.

Wierzchowiny – Niewęgłosz

1300

4.

   Koledzy -  Lichty Squad

1330

5.

Mocarze – Juniorzy

1400

6.

Orzeł – Family Team

1430

7.

Lichty Squad – Wierzchowiny

1500

8.

Mocarze – Niewęgłosz

1530

9.

Family Team – Juniorzy

1600


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [98]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
Unia II Żabików Huragan II Międzyrzec

Ostatnie spotkanie

Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
2020-08-23, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Odtwarzacz