B-klasa » Biała Podlaska I |
dzisiaj: 250, wczoraj: 366
ogółem: 1 095 528
statystyki szczegółowe
|
|||
Wyniki Ligi Halowej z dnia 09.02.2020 r.
Drużyna Juniorów dzięki zdobytemu kompletowi punktów w trzech meczach awansowała na drugie miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera mając jeszcze zaległy mecz z zespołem z Niewęgłosza. W najciekawszym meczu tego dnia Orzeł przegrywa z Kolegami 1 – 5. Mimo to nadal pozostaje na pierwszym miejscu w tabeli. Nowym liderem strzelców jest Dariusz Mirosław „Koledzy” z dorobkiem 20 bramek.
Następna kolejka w dniu 16.02.2020 r. rozpocznie się o godz. 10.
Poniżej przedstawiamy komplet wyników:
Kolejka Nr 5 – dnia 09.02.2020 r.
Lp | Nazwa drużyn | Wyniki |
1. | Juniorzy – Wierzchowiny | 1 – 0 |
2. | Orzeł – Koledzy | 1 – 5 |
3. | Wierzchowiny – Niewęgłosz | 2 – 1 |
4. | Koledzy - Lichty Squad | 8 – 2 |
5. | Mocarze – Juniorzy | 3 – 5 |
6. | Orzeł – Family Team | 5 – 1 |
7. | Lichty Squad – Wierzchowiny | 3 – 4 |
8. | Mocarze – Niewęgłosz | 4 – 2 |
9. | Family Team – Juniorzy | 2 – 3 |
Tabela:
Miejsce | Nazwa drużyny | Punkty | Gole |
1 | Orzeł | 24 | 38 – 16 |
2 | Juniorzy | 22 | 33 - 15 |
3 | Koledzy | 22 | 46 – 18 |
4 | Family Team | 16 | 35 – 26 |
5 | Mocarze | 13 | 36 – 31 |
6 | Wierzchowiny | 9 | 13 – 44 |
7 | Niewęgłosz | 6 | 14 – 33 |
8 | Lichty Squad | 3 | 16 – 48 |
* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje wynik bezpośredniego spotkania
Zaległy mecze Juniorzy – Niewęgłosz zostanie rozegrany w innym terminie.
Klasyfikacja strzelców:
Liczba goli | Nazwisko i imię |
20 | Mirosław Dariusz, |
18 | Sobieszek Marek, |
13 | Żuk Wojciech, |
11 | Świć Jacek, Krajanowski Krystian, |
10 | Dobosz Kacper , |
7 | Warsz Damian, |
6 | Cholewa Piotr, Niewęgłowski Karol, Góralski Piotr, |
5 | Chudek Bartosz, Szczygielski Konrad, Dąbrowski Przemysław, Cholewa Waldemar, Baryła Mateusz, |
4 | Waszczuk Tomasz, Dobosz Konrad, Steć Wojciech, Król Maciej, |
3 | Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław, Kazubek Krystian, Szymański Daniel, Cholewa Cezary, Warpas Paweł, Borysiuk Jacek, Zarzecki Mateusz, |
2 | Zdziennicki Mateusz, Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam, Sosnowski Leszek, Sobieszek Damian, Bożyk Maciej, Golec Mikołaj, Garbala Mariusz, Grochowski Arkadiusz, Leszcz Gabriel, Tokarzewski Dominik, Dąbrowski Krystian, Delązek Mikołaj, |
1 | Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej, Krzeczkowski Marcin, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol, Łukaszuk Norbert, Krzeczkowski Kacper, Zabielski Łukasz, Kot Grzegorz, Marciniak Jakub, Abramek Cezary, |
3 | bramka samobójcza |
Kolejka Nr 6 – dnia 16.02.2020 r.
Lp | Nazwa drużyn | Godz. |
1. | Orzeł – Niewęgłosz | 1000 |
2. | Lichty Squad – Mocarze | 1030 |
3. | Orzeł – Wierzchowiny | 1100 |
4. | Lichty Squad - Niewęgłosz | 1130 |
5. | Juniorzy – Koledzy | 1200 |
6. | Family Team – Mocarze | 1230 |
7. | Juniorzy – Wierzchowiny | 1300 |
8. | Family Team – Koledzy | 1330 |
Mecze sparingowe |
Brak aktywnych ankiet. |
Najbliższa kolejka 1 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.