LKS Orzeł Czemierniki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Klasa Okręgowa » Biała Podlaska
1. Orzeł II Czemierniki 0 bz
2. Olimpia Jabłoń 0 bz
3. Lutnia II Piszczac 0 bz
4. Unia II Żabików 0 bz
5. Huragan II Międzyrzec 0 bz

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 122, wczoraj: 101
ogółem: 929 214

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Liga Halowa 2019
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

Aktualności

Kolejka nr 6

  • autor: czemierniki, 2020-02-17 20:34

 

 

Wyniki  z   dnia  16.02.2020 r.

 

            Drużyna Orła po wygraniu wysoko w dwóch spotkaniach umacnia się na pierwszym miejscu w tabeli . Nowym liderem strzelców zostaje Wojciech Żuk /Orzeł/ z dorobkiem 29 goli. W ostatniej kolejce dojdzie do meczu na szczycie pomiędzy Orłem a drużyną  Juniorów, który zdecyduje  o wyłonieniu zwycięzcy rozgrywek.

 

Kolejka Nr 6 – dnia 16.02.2020 r.

Lp

Nazwa drużyn

Wyniki

1.

Orzeł – Niewęgłosz

9 – 3

2.

 Lichty Squad – Mocarze

2 – 6

3.

Orzeł – Wierzchowiny

16 – 2

4.

Lichty Squad   -  Niewęgłosz

2 – 2

5.

Juniorzy – Koledzy

1 – 2

6.

Family Team – Mocarze

1 – 6

7.

 Juniorzy – Wierzchowiny

6 – 3

8.

Family Team – Koledzy

0 – 5


Tabela:

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Gole

1

Orzeł

30

63 – 21

2

Koledzy

28

53 – 19

3

Juniorzy

25

40 – 20

4

Mocarze

19

48 – 34

5

Family Team

16

36 – 37

6

Wierzchowiny

9

18 – 66

7

Niewęgłosz

7

19 – 44

8

Lichty Squad

4

20 – 56

 

Klasyfikacja strzelców:

   Liczba goli

Nazwisko i imię

29

Żuk Wojciech,

25

Sobieszek Marek,

24

Mirosław Dariusz,

13

Dobosz Kacper ,

11

Świć Jacek, Krajanowski Krystian,

9

Góralski Piotr,

7

Warsz Damian,  Cholewa Piotr, Niewęgłowski Karol,

6

Baryła Mateusz, Dobosz Konrad, Garbala Mariusz,

5

Chudek Bartosz, Szczygielski Konrad, Dąbrowski Przemysław, Cholewa Waldemar, Steć Wojciech, Borysiuk Jacek, Szymański Daniel,

4

Waszczuk Tomasz, Król Maciej, Sobieszek Damian, Delążek Mikołaj, Dąbrowski Krystian, Marciniak Jakub,

3

Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław, Kazubek Krystian, Cholewa Cezary, Warpas Paweł, Zarzecki Mateusz, Sosnowski Leszek,

2

Zdziennicki Mateusz,  Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam, Bożyk Maciej, Golec Mikołaj, Grochowski Arkadiusz, Leszcz Gabriel, Tokarzewski Dominik, Musikowski Marcin, Galiński Patryk, Zabielski Łukasz,

1

Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Krzeczkowski Marcin, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol, Łukaszuk Norbert, Krzeczkowski Kacper, Szymański Sebastian, Kot Grzegorz, Abramek Cezary, Garbala Kacper, Krzeczkowski Gabriel,

4

 bramka samobójcza

Kolejka Nr 7 – dnia 23.02.2020 r.

Lp

Nazwa drużyn

Godz.

1.

Juniorzy – Niewęgłosz

1030

2.

 Wierzchowiny – Koledzy

1100

3.

Niewęgłosz – Family Team

1130

4.

Wierzchowiny – Mocarze

1200

5.

Niewęgłosz – Koledzy

1230

6.

Orzeł – Juniorzy

1300

7.

Lichty Squad – Family Team

1330

8.

Mocarze – Orzeł

1400

9.

Lichty Squad – Juniorzy

1430

Po ostatnim meczu  odbędzie podsumowanie zawodów, na którym zostaną wręczone wszystkim drużynom puchary. 

Nagrodzeni będą również: najlepszy bramkarz, król strzelców oraz najlepszy zawodnik ligi halowej.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [101]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
Unia II Żabików Huragan II Międzyrzec

Ostatnie spotkanie

Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
2020-08-23, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Odtwarzacz