LKS Orzeł Czemierniki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Klasa Okręgowa » Biała Podlaska
1. Orzeł II Czemierniki 0 bz
2. Olimpia Jabłoń 0 bz
3. Lutnia II Piszczac 0 bz
4. Unia II Żabików 0 bz
5. Huragan II Międzyrzec 0 bz

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 174, wczoraj: 154
ogółem: 951 317

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Liga Halowa 2019
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

Aktualności

Kolejka nr 7

  • autor: czemierniki, 2020-02-24 10:36



Liga Halowa 2020 zakończona

       W dniu 23.02.2020 r. zakończyła się Halowa Liga w Czemiernikach. Do ostatniego meczu toczyła się rywalizacja drużyn , która zdecydowała o kolejności miejsc na podium. Mistrzem ligi został zespół „Koledzy”, który zwycięstwo zawdzięcza korzystniejszemu bilansowi bezpośrednich spotkań  w meczach z Orłem. Trze cie miejsce wywalczyła drużyna Juniorzy. Wszystkie zespoły z rąk Wójta Gminy Arkadiusza Filipka i Przewodniczącego Rady Gminy Marka Bączka otrzymały pamiątkowe puchary.
          Wręczono również nagrody indywidualne:
- Najlepszy Zawodnik Ligi Halowej – Mateusz Baryła /Juniorzy/
- Najlepszy Strzelec Ligi Halowej – Wojciech Żuk /Orzeł/
- Najlepszy Bramkarz Ligi Halowej – Piotr Jamrowski /Koledzy/

Po uroczystym podsumowaniu rozgrywek dla zawodników oraz kibiców organizatorzy przygotowali poczęstunek.

Kolejka Nr 7 – dnia 23.02.2020 r.

Lp

Nazwa drużyn

Wyniki

1.

Juniorzy – Niewęgłosz

3 – 0

2.

 Wierzchowiny – Koledzy

2 – 6

3.

Niewęgłosz – Family Team

0 – 4

4.

Wierzchowiny – Mocarze

0 – 8

5.

Niewęgłosz – Koledzy

1 – 7

6.

Orzeł – Juniorzy

3 – 3

7.

Lichty Squad – Family Team

0 – 3

8.

Mocarze – Orzeł

2 – 4

9.

Lichty Squad – Juniorzy

0 – 3


Tabela:

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Gole

1

Koledzy

34

66 – 22

2

Orzeł

34

70 – 26

3

Juniorzy

32

49 – 23

4

Mocarze

22

58 – 38

5

Family Team

22

43 – 37

6

Wierzchowiny

9

20 – 80

7

Niewęgłosz

7

20 – 58

8

Lichty Squad

4

20 – 62


* Przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decydowały wyniki
   bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Klasyfikacja strzelców:

     Liczba goli

Nazwisko i imię

31

Żuk Wojciech,

30

Sobieszek Marek,

28

Mirosław Dariusz,

17

Dobosz Kacper ,

12

Świć Jacek, Góralski Piotr,

11

Krajanowski Krystian,

7

Warsz Damian,  Cholewa Piotr, Niewęgłowski Karol, Garbala Mariusz, Marciniak Jakub,

6

Baryła Mateusz, Dobosz Konrad, Szymański Daniel, Chudek Bartosz,

5

Szczygielski Konrad, Dąbrowski Przemysław, Cholewa Waldemar, Steć Wojciech, Borysiuk Jacek, Waszczuk Tomasz, Król Maciej, Sobieszek Damian, Warpas Paweł, Cholewa Paweł, Jędrys Adam,

4

Delążek Mikołaj, Dąbrowski Krystian, Zarzecki Mateusz,

3

Masłowski Zbysław, Kazubek Krystian, Cholewa Cezary, Sosnowski Leszek, Musikowski Marcin, Krzeczkowski Gabriel,

2

Zdziennicki Mateusz,  Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Bożyk Maciej, Golec Mikołaj, Grochowski Arkadiusz, Leszcz Gabriel, Tokarzewski Dominik, Galiński Patryk, Zabielski Łukasz, Krzeczkowski Kacper, Abramek Cezary,

1

Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Krzeczkowski Marcin, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol, Łukaszuk Norbert, Szymański Sebastian, Kot Grzegorz, Garbala Kacper, Gdela Radosław,

5

 bramka samobójcza

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [204]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
Unia II Żabików Huragan II Międzyrzec

Ostatnie spotkanie

Orzeł II Czemierniki 3:4 Olimpia Jabłoń
2020-08-23, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Odtwarzacz