Aktualności

wyniki

• autor: czemierniki, 2010-05-03 12:10

Zwycięstwo na inauguracje rozgrywek

Młodzieżówka w meczu w Czemiernikach pełniła rolę gospodarzy. Klub nie posiada swojego boiska,  dlatego jak na razie rozgrywa swoje spotkania na terenie przeciwników. Z całą pewnością miało to wpływ na postawę obu drużyn. Orzeł, niesiony dopingiem miejscowych kibiców, rozpoczął pojedynek z większym animuszem i udokumentował to szybko zdobytym golem. Kuriozalny błąd popełnił bramkarz Młodzieżówki Karol Czerwiński  i Konrad Łabęcki cieszył się ze swojego pierwszego gola. Kilkanaście minut później piłkarze z Czemiernik zadali kolejny cios. Z prawej strony piłkę dośrodkował Bartosz Mańko, a wspomniany wcześniej Łabęcki po raz drugi wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę po strzale głową. Młodzieżówka nie miała pomysłu na grę, co skrupulatnie wykorzystali rywale.

Tuż przed przerwą podwyższyli oni na 3: 0 po uderzeniu z 16 metrów Marcina Kułaka. W drugiej połowie niedzielnych zawodów w końcu do głosu doszli zawodnicy Młodzieżówki. Podopieczni Radosława Grudnia częściej utrzymywali się przy piłce i budowali sobie sytuację do zdobycia bramki. Niestety pod bramka Orła zabrakło szczęścia Piotrowi Piotrowiczowi i jego kolegom.  Mimo wielu prób nie zdołali oni ulokować futbolówki w siatce. Okazję na zmianę wyniku mieli także piłkarze Orła, najlepszą z nich zmarnował Mariusz Garbala. Piłka po jego „główce” minimalnie poszybowała nad poprzeczką. Kibice więcej bramek tego dnia już nie zobaczyli. Orzeł Czemierniki pokonał Młodzieżówkę Radzyń Podlaski 3 do 0.

Składy zespołów:

Młodzieżówka: Czerwiński, Zając, Dymek, Sosnowski, Wołowski, Piekarski ,( Szymanek), Łukaszczuk, T. Grabek, Łazuga, B. Grabek, Piotrowicz.

Orzeł: Bocian, Skrzeczkowski(Sikora), Warpas, Bączek, Jabłoński, Jędrys, Mańko(Pontus), Kułak (Garbala), Waszczuk, Łabęcki(Pałys J), Antol.